Най-добрият български тенисист Григор Димитров стартира участието си на Откритото първенство на Австралия в понеделник, предава БНТ.
Мачът на поставения под номер 18 Димитров от първия кръг на надпреварата срещу аржентинеца Хуан Игнасио Лондеро е трети в програмата на "Мелбърн Арина". Така става ясно, че двубоят се очаква да започне след 6.00 часа българско време.
Турнирът е най-успешният за 28-годишния хасковлия от четирите от Големия шлем, като в Мелбърн той има един полуфинал (2017 година) и два четвъртфинала (2014 и 2018), а при последните си шест участия е достигал най-малко до третия кръг.
Димитров не се е срещал досега с 26-годишния Лондеро, който е 51-и в световната ранглиста.
Снимка: Getty Images
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Рядко срещано торнадо премина през ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и