Литекс се мести от Свиленград в Несебър в понеделник, съобщиха от ловешкия клуб.
Край морето "оранжевите" ще останат на лагер до мача с едноименния тим от четвъртфиналите за Купата на България в сряда. Мачът е от 14,30 часа. Треньорът Станимир Стоилов може да разчита на всичките си налични футболисти за срещата с втородивизионния тим. Единственият проблемен футболист по време на подготовката – Уилфред Нифлор, вече е възстановен напълно. Французинът дори игра повече от 10 минути в контролата със Свиленград, спечелена от Литекс с 4:0. След четвъртфинала срещу Несебър, Литекс ще открие фенклуб в Карнобат. Това ще бъде поредният филиал на привържениците извън Ловеч след Русе, Плевен, Севлиево, Троян и Летница. Ръководството на Литекс има намерение да открие фенклуб и в село Български извор, което се намира на пътя между Ловеч и София.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед