Диего Марадона се извини на ФИФА за коментара си, че американският съдия Марк Гайгър е ограбил отбора на Колумбия в осминафинала срещу Англия на Световното първенство, като е отсъдил дузпа, вместо да даде фаул за нарушение на Хари Кейн, предаде БНР.
Световната футболна централа реагира незабавно и нарече поведението на аржентинеца „неприемливо и неуместно“.
„Казах доста неща (в студиото) и признавам, че някои от тях бяха неприемливи. Имам абсолютен респект към тежката работа, която институцията и реферите вършат“, написа световният шампион от 1986 г. в социалните мрежи под снимка, на която е с президента на ФИФА Джани Инфантино.
57-годишният Марадона се възмути от Гайгър в своето телевизионно шоу във венецуелския канала „Телесур“.
„Ето господинът, който реши (да даде дузпа за Англия), съдия, който ако го проверите в Гугъл, ще установите, че той никога не е свирил мач с такъв магнитуд. Гайгър, един американец, какво съвпадение“, каза Дон Диего.
Аржентинецът беше „разжалван“ като посланик на ФИФА на Световното, заради средните пръсти, които показа по време на мача на своята страна срещу Нигерия и като цяло неадекватното му поведение.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!
Работните задачи и ежедневните ангажименти ще се