Свързани новини

11.06.2021 16:23

Михайлов обяви формата на първенството

Видян 1765 пъти | Коментари 1
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Президентът на футболния съюз Борислав Михайлов обяви решенията, взети на провелия се днес Изпълком. Форматът на efbet Лига, с 14 отбора, се запазва и за следващата кампания, а от сезон 2022/2023 първенството вече ще бъде съставено от 16 тима. И в двата случая обаче баражната система остава, предава Gong.bg.


„Решението се дължи на факта, че изпаднал отбор няма моралното право да остане в дивизията, така се губи състезателният характер на първенството. Преценихме, че догодина ще е по-добре да останат 14 тима, а от сезон 2022/2023 да се въведе форматът с 16. Така отборите ще се подготвят финансово и инфраструктурно далеч по-добре“, заяви Михайлов.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 За сведение на посрещачите 11.06.2021 16:50

    Тая мърша Перукан е по-нахален и от Буда Бухалков!!! Кой те иска бе отрепко ? Ако те искаха клубовете, защо не те поискаха преди година или преди шест месеца? Видя, че Банкянският Валия падна от власт и изведнъж усети подкрепата на клубовете! Жалък пияндурник!!!

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



- Мамо, излизам. Да купя ли нещо?

- Купи си апартамент и се махай! На 45 си вече.