Световният шампион в тежка категория Олександър Усик вече е футболист. Професионалният боксьор, който държи поясите на WBA, WBO и IBF вчера подписа договор с футболен клуб Полесие (Житомир). Това е клуб, който в предстоящия сезон ще дебютира в елита на Украйна - Висшата лига. Това дава възможност на Усик, който много обича футбола, да играе на професионално ниво.
"Официално. Усик подписа договор с ФК Полесие. Президентът на клуба Генади Буткиевич и Олександър Усик сложиха подписите си под официално споразумение за футболно сътрудничество с времетраене 1 година. Приветстваме Олександър в нашата съблекалня" се казва в изявление на футболния клуб.
В момента Усик се готви за защита на титлите си срещу задължителния претендент Даниел Дюбоа. Мачът е на 26 август в Полша.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Рядко срещано торнадо премина през ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и