Поставената под №1 и фаворит за титлата на турнира по бадминтон във Варшава Петя Неделчева стартира с убедителна победа в надпреварата, съобщи БГНЕС.
Най-добрата ни състезателка почива в първи кръг, а във втори разгроми местната състезателка Анна Нарел с 21-6, 21-8 за 24 минути. В следващия кръг съперничка на Петя ще бъде Виктория Слободянук от Русия или шведката София Хансон. Диана Димова, която отпадна на сингъл, е партньорка на Неделчева в състезанието на двойки. №4 в схемата Линда Зечири също почива в първия кръг поединично, а във втори излиза срещу белгийката Натали Дешан. Турнирът в полската столица е с награден фонд 15 000 долара.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Пред вас е изцяло новият Škoda Peaq – ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед