24.11.2008 11:39

Стилиян Петров извади Роналдо от строя

Видян 2113 пъти | Коментари 0

Българският халф на Астън Вила Стилиян Петров игра през всичките 90 минути на двубоя с Манчестър Юнайтед, който завърши при резултат 0;0. Сърцатият полузащитник бе най-деен за бирмингамци в централната зона на терена, а в средата на втората част направи рисковано влизане в краката на португалеца Кристиано Роналдо. Тази необмислена постъпка на Петров доведе до замяната на нападателя на ''червените дяволи'' с Андерсон.

Димитър Бербатов пък бе извън групата на Юнайтед заради травмата, която получи по време на контролата на България срещу Сърбия (1:6). В негово отсъствие като титуляр започна Карлос Тевес, който партнира в атака на Уейн Рууни.

В началото на мача Роналдо пропусна 2 изгодни положение за гол, с което се изчерпа и всичко по-интересно за първата част, а Агбонлахор имаше шанс да се разпише през второто полувреме.

По този начин в този 14-ти кръг нито един отбор от т.нар.''Голямата четворка'' не успя да постигне победа. Във временното класиране на Висшата лига Манчестър Юнайтед е на трето място с актив от 25 точки, следван именно от Астън Вила с 24.

bTV Cinema 02 юни 21:00ч.

Загадката Анри Пик

Режисьор: Реми Безансон
В ролите: Фабрис Люкини, Камий Котен, Алис Изас, Бастиан Буйон, Астрид Уетнал, Ханна Шигула и др.

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!