Бронзовият медалист от Олимпийските игри в Лондон 2012 Тервел Пулев потвърди, че има голяма вероятност да се боксира на 3 декември в София. Той може да стане част от шоуто Нощта на шампионите в столичната зала Арена Армеец.Както е известено, гвоздеят в програмата на събитието е сблъсъкът на неговия по-голям брат Кубрат Пулев и бившия световен шампион на WBC Самюел Питър.
"До края на седмицата трябва да стане ясно дали ще участвам или не. Нещата не зависят само от мен, а и от Зауерланд. Водим преговори и ще видим докъде ще се развият нещата. Когато стане официално ясно, ще го обявим", сподели пред Тема Спорт двукратният европейски вицешампион.
33-годишният столичанин се чувства готов да се качи на професионалния ринг и ще го направи от любов към спорта. "Не съм спирал да тренирам. Правя почти всеки ден спаринги. Готов съм, стига да се разберем - излизам на ринга. Аз съм постигнал много през кариерата си и за мен боксът вече е въпрос на удоволствие и любов. Мотивацията ми е именно това - хоби, любов и пари, разбира се. Не съм вече на 20 години, но ако не обичах спорта, вече да съм приключил с него", добави Тервел.
Билетите за дългоочакваната боксова галавечер в "Арена Армеец" вече са наполовина продадени.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
27-годишният задържан за трагедията в ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия