Ръководството на Етър взе шокиращо решение след тежката загуба с 0:3 от Локомотив (Пловдив). Шефовете смятат да извадят виолетовитеот А група. Това разкри административния директор Радин Хаджиев веднага след края на двубоя. Не е ясно точно каква е причината да се стигне до това драстично решение. Великотърновци обявиха, че днес ще организират специална пресконференция, на която ще разкрият мотивите си. Шампионът на България за 1991 г. е на предпоследно място в класирането на А група. Тимът от старопрестолната столица беше принуден да играе домакинските си мачове в Сливен заради проблемите между турските собственици на виолетовите и феновете и общината. От началото на сезона Етър е разтърсван от непрестанни скандали, неразбирателство между мажоритарния собственик Фейзи Илханлъ и българските акционери, стачки за пари от футболистите, треньорски смени и конфликт с феновете. Клубът постепенно би шута и на българските футболисти, както и на юношите си от школата, като на тяхно място пусна цял състав с чужденци, някои от третодивизионни отбори в родните им страни.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Пред вас е изцяло новият Škoda Peaq – ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед