Свързани новини

22.04.2013 10:39

Вадят Етър от А група

Видян 1770 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Ръководството на Етър взе шокиращо решение след тежката загуба с 0:3 от Локомотив (Пловдив). Шефовете смятат да извадят виолетовитеот А група. Това разкри административния директор Радин Хаджиев веднага след края на двубоя. Не е ясно точно каква е причината да се стигне до това драстично решение. Великотърновци обявиха, че днес ще организират специална пресконференция, на която ще разкрият мотивите си. Шампионът на България за 1991 г. е на предпоследно място в класирането на А група. Тимът от старопрестолната столица  беше принуден да играе домакинските си мачове в Сливен заради проблемите между турските собственици на виолетовите и феновете и общината. От началото на сезона Етър е разтърсван от непрестанни скандали, неразбирателство между мажоритарния собственик Фейзи Илханлъ и българските акционери, стачки за пари от футболистите, треньорски смени и конфликт с феновете. Клубът постепенно би шута и на българските футболисти, както и на юношите си от школата, като на тяхно място пусна цял състав с чужденци, някои от третодивизионни отбори в родните им страни.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Бате Гошо:

 

- Какво е секс прaвилото за есента?

- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!

 

към хороскоп хороскоп

лъв