Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер заяви, че неговия клуб продължава да бъде един от фаворитите за титлата във Висшата лига на Англия, информира БГНЕС.
"Артилеристите" изоставаха на 11 точки от лидера Челси след загубата с 0:3 от момчетата на Карло Анчелоти през миналия месец, но успяха да наваксат и да се върнат на третото място след неделната победа на "Анфийлд" с 2:1. Венгер заяви: "Аз смятам, че пратихме много ясно послание на всички хора, които писаха какви ли не неща за нас, след като паднахме у дома от Челси. Ние се върнахме отново в голяма близост до лидерите - само на шест точки и с мач по-малко. Много бързо съкратихме разликата, след като бяхме победени в края на ноември. Дори и аз не очаквах това да се случи". Арсенал стана първият тим, който печели на "Анфийлд" от шест години насам във Висшата лига на Англия. Венгер допълни: "Утре отиваме в Бърнли, като аз очаквам много труден мач. След това приемаме Хъл Сити. Трябва да запазим сегашната си форма в тези срещи. Ние вече показахме, че имаме психическа сила и смятаме, че се върнахме в битка за титлата".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!