Кметът на Кюстендил Петър Паунов отива в Скопие, на концерт на култовата група от бивша Югославия „Биело дугме”. Тримата музиканти - Желко Бебек, Младен Войчич-Тифа и Ален Исламович лично поканиха кмета да бъде техен почетен зрител в македонската столица. Петър Паунов носи подарък на тримата музиканти – по едно DVD, в което има над 100 фотографии, запечатали знаменити моменти от концерта им Кюстендил. В края на септември бандата изнесе именно в Кюстендил първия си концерт на българска сцена след 26 години. Тъй като точно оттам започна тяхното европейско турне, музикантите са решили за кадем да поканят в Скопие кмета Паунов.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази