Ако се отделят дълговете в погасителна давност, парното ще дължи не повече от 40-50 млн. лева, сочат разчети на Федерацията на потребителите. Това каза за 19 ` нейният председател Павел Кърлев. По думите му дълговете на „Топлофикация-София“ и дълговете на потребителите вървят паралелно. Голяма част от тях са погасени по давност. Същото важи и за лихвите, коментира той.
Поне 4 текста от Закона за енергетиката, който не позволява да бъде прекратена услугата, са нарушени, посочи Кърлев. Той е категоричен, че „дружеството години наред принудително е превръщало хората в длъжници. Закононарушение, което сега „Топлофикация“ изпитва на гърба си“.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия