Легендарната песен Излел е Дельо хайдутин е използвана в музиката към филма с Джордж Клуни Утреландия. В кореспонденция с БНТ композиторът Томас Бергерсен признава, че е използвал малък откъс от песента. Той е композирал музиката на продукции като Аватар, Хрониките на Нарния, Здрач, Хари Потър и Карибски пирати.
Валя Балканска коментира за БНТ, че не знае за ремикса с модерно звучене. „За първи път чувам този аранжимент, там е по-ниска тоналноста. Това не е моят глас. Много народ я изпя, много народ я открадна. Как е попаднала там, не знам”, каза певицата. "Кого да съдиш, къде да го търся. Силата на Дельо си намери мястото - от земята в небесата. Поне да почерпят”, призовава шеговито Балканска. Това не е първият случай, в който космическата песен озвучава чуждестранни ленти, без да е искано съгласието на певицата. Преди 5 години тя беше включена в американски филм за войната в Афганистан.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Пред вас е изцяло новият Škoda Peaq – ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев