Всяка година австралиец получава коледна картичка от британската кралица, Кайли Миноуг, Нелсън Мандела и Нийл Армстронг.
Всяка Коледа пощата на Тим Кели от Сидни се пълни с картички от знаменитости, сред които кралица Елизабет Втора, поп звездата Кайли Миноуг, бившия президент на ЮАР Нелсън Мандела и американския астронавт Нийл Армстронг. „Кралското семейство е много сърдечно, те винаги са били много лаконични в коледните си картички“, споделя 39-годишният Кели. „А картичките от „Даунинг Стрийт“ №10 са много хубави“, допълва той, имайки предвид резиденцията на британския премиер. „Тони Блеър винаги е бил много лаконичен в картичките си. Все още не съм получавал от Гордън Браун“, заявява австралиецът. Традицията с коледните картички започнала, когато Кели писал на бившата британска премиерка Таргарет Тачър, когато бил на 12 години и тя му отговорила. Така той започнал да изпраща и да получава картички от целия свят. През годините австралиецът е получавал картички от бившия президент на САЩ Роналд Рейгън и съпругата му Нанси, от холивудската актриса Никол Кидман, от певеца Елтън Джон, от бившия американския държавен секретар Хенри Кисинджър и от британския принц Уилям. „Кралицата и Принц Филип искат да благодарят на г-н Кели за коледните му пожелания и да му пожелаят весела Коледа“, пише в коледната картичка, която Кели всяка година получава от Бъкингамския дворец. „Преди години се опитах да изпратя картичка на Фидел Кастро, но кубинското посолство помисли, че съм луд и аз така и не получих отговор от него“, споделя Кели. /БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Президентът на САЩ Доналд Тръмп е ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия