Севера и юга – музика от двете Америки е темата на Празничния новогодишен концерт, който по традиция ще се проведе на 1 януари от 18:30 часа в първа зала на НДК. С един от най-добрите ни оркестри – този на Софийската филхармония под диригентството на Маестро Табаков, заедно ще посрещнем първите часове на 2021 г. с послание и надежда за една по-добра година. Маестро Табаков е поканил и интригуващи гости солисти за изпълнението на всяка една пиеса. Китара, банджо, саксофон и вокал допълват цветното музикално пътуване през различните страни на Америка. Главен солист на вечерта ще бъде оперната певица Евгения Ралчева. Нейният прекрасен глас и артистичен образ публиката е срещала в ролите на Мими в Бохеми, Татяна в Евгений Онегин, Лиу от Турандот и много други. На сцената ще видим още саксофонистите Борис Петров, Горан Ташев, Атанас Хаджиев и Михаил Шишков /банджо/.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?
– Никаква, след 30 секунди всичко е готово.