13.11.2020 13:35

Бойко, защо нацисткия девиз не го кажеш на Меркел?!: Слави

Видян 5326 пъти | Коментари 3
Гласували 2 рейтинг: 3.5000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Това че не знаеш немски не те оправдава, защото изразът е популярен и на български - за тези, които знаят поне малко история.


Знаеш ли какво, Бойко, хрумва ми нещо.


Обади се на твоята приятелка - канцлера Ангела Меркел и й кажи на любимия ти немски: „Арбайт махт фрай“ и чакай да видиш резултата.


Тя е от Източна Германия. В момента е канцлер на Федерална Република Германия и като чуе това изречение, първото, което ще си помисли е ако може да ти махне главата.


Сега си представи какво си мисли всеки българин, който поне малко познава историята", написа във Фейсбука си Слави Трифонов.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 003 Тихомир Томов 13.11.2020 18:03

    Като си казал А Слави , кажи и Б : на обратната страна на входния надпис пише : Jedem das seine "или приведено на Български е последното изречение от тефтерчето на Левски / И всекиму своето !!!!!! А в Конгреса на САЩ от двете страни на трибуната са поставени фашите със секирата .......стига да сервилничите на юдеите !

  • 002 Anonimen 13.11.2020 14:20

    Ееее,г-н Трифонов,а не Ви ли възмущава фактът,че някой ми казва кога имам право да си купя хляб?Не е написано на входа на концлагер,но не е по-малко страшно,според мене.

  • 001 Anonimen 13.11.2020 14:20

    Да си представим хопотетично,че този лапсус,беше преминал между зъбите на президента Радев.Всички кучета които са "софрата"на Борисов,на момента щяха да бъдат отвързани и пуснати да "хапят" до кокал ако се наложи.Сайтове,вестници,телевизии,лапат много пари за едно единствено нещо.Да пазят и работят за имиджа на един единствен човек. Кой е той,и глухите отдавна са чули.Не поглеждам вече към недялковия ПИК,но знам,че Слави ще е виновен,защото е открил голямата нямаща равна на себе си проста простотия.

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

водолей