Това че не знаеш немски не те оправдава, защото изразът е популярен и на български - за тези, които знаят поне малко история.
Знаеш ли какво, Бойко, хрумва ми нещо.
Обади се на твоята приятелка - канцлера Ангела Меркел и й кажи на любимия ти немски: „Арбайт махт фрай“ и чакай да видиш резултата.
Тя е от Източна Германия. В момента е канцлер на Федерална Република Германия и като чуе това изречение, първото, което ще си помисли е ако може да ти махне главата.
Сега си представи какво си мисли всеки българин, който поне малко познава историята", написа във Фейсбука си Слави Трифонов.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Като си казал А Слави , кажи и Б : на обратната страна на входния надпис пише : Jedem das seine "или приведено на Български е последното изречение от тефтерчето на Левски / И всекиму своето !!!!!! А в Конгреса на САЩ от двете страни на трибуната са поставени фашите със секирата .......стига да сервилничите на юдеите !
Ееее,г-н Трифонов,а не Ви ли възмущава фактът,че някой ми казва кога имам право да си купя хляб?Не е написано на входа на концлагер,но не е по-малко страшно,според мене.
Да си представим хопотетично,че този лапсус,беше преминал между зъбите на президента Радев.Всички кучета които са "софрата"на Борисов,на момента щяха да бъдат отвързани и пуснати да "хапят" до кокал ако се наложи.Сайтове,вестници,телевизии,лапат много пари за едно единствено нещо.Да пазят и работят за имиджа на един единствен човек. Кой е той,и глухите отдавна са чули.Не поглеждам вече към недялковия ПИК,но знам,че Слави ще е виновен,защото е открил голямата нямаща равна на себе си проста простотия.
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!