11.11.2020 09:24

Борисов дарява парите на данъкоплатците, не на ГЕРБ: Слави

Видян 6398 пъти | Коментари 2
Гласували 2 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

казва, че тия 150 хиляди лева ги дава той и неговата партия, а всъщност ги даваме ние.


Излиза същият този човек, развява едни милиони левове, даже милиарди, от републиканския бюджет и казва, че ги дава той. А всъщност ги даваме пак ние. Това са нашите пари.


Ако министър-председателят толкова много държи на благотворителността, да извади от личните си пари и да дари. Разбирам го, че е в затруднено положение – ако дари 150 000 лева лични пари, индиректно ще признае за чекмеджето. Но като толкова много е загрижен за народа и за неговото здраве, като казва като бащица, че няма да остави нито един гладен, то тогава да върне взетите насила милиони през партийната субсидия. Нали е пандемия, нали е криза?


Ако партия ГЕРБ продължи да държи на влог нашите пари и да трупа лихви и за лично облагодетелстване, то тогава може да се прекръсти на една злополучна фондация и вече да се казва ГЕРБКарма.


И още нещо – ако не върне милионите, това означава, че ГЕРБКарма ще иска да спечели изборите. С нашите пари", пише Слави Трифонов.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 11.11.2020 13:53

    Борисов е като копче на дистанционно в ръцете на Меркел,Макрон,Доналд Туск, доскоро и на Д.Тръмп.Пълно обезличаване на "фактора","допринесъл" държавата ни да заприлича на африканска провинция.Беднотия,тъпотия в големи размери,кротък,да не кажа прост народ,така ни споменават в държавите на нашия континент и далеч зад него.Всеки идва у нас с някакви намерения както хитрецът Зоран,"лягаме" му,той си свършва работата и доволен се връща във "Великото си Отечество"!Така са ни наредили ония "отгоре",на нас "отдолу".

  • 001 Anonimen 11.11.2020 13:05

    Ами то и чекмеджетата се пълнят с пари на данъкоплатците, и офшорните сметки, и имотите и палатите....За това електората мре като мухи от беднотия, цинично нисък стандарт на живот, пенсии по-малки от дажбата на емигранти...Лакомия до шия...Не магистрали и стадиони, затвори трябва да се строят!!!

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


"Моля, не повръщайте под масите! И там има ора..." - Надпис във врачанска кръчма

към хороскоп хороскоп

овен

Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни.