Беше истинско удоволствие да творим заедно по такъв креативен начин. Този албум ни събра не само като артисти, но и като хора.” Водещият сингъл от EP албума с 4 парчета е песента “Big”, в която поп, денс и хип-хоп оживяват в едно, а към Imanbek и Rita се присъединява кралят на клубната музика и носител на ГРАМИ - David Guetta, както и изключителният талант Gunna. “Беше удовослтвие най-накрая да работя с Rita в песента ‘Big’”, споделя David Guetta. “Работихме усърдно върху парчето, а с Gunna се получи още по-яко! По отношение на продукцията – работата с Imanbek беше безупречна. Всички те са невероятно талантливи и съм много щастлив да съм част от тази уникална колаборация. Супер развълнувани сме, че вече можем да споделим този проект с целия свят!” “Big” предшества парчето “Bang Bang”, което приковава слушателя с нотки на еуфория. Песента “Mood” с участието на аржентинския рапър KHEA е също толкова вълнуваща със стърчащи ритми и фънк инструментали. “Щастлив и благодарен съм, че имах шанса да споделя музиката си с такъв великолепен артист като Rita. Влюбен съм в песента и се надявам, че и хората ще я харесат” – KHEA. В четвъртото и последно парче от албума, “The One”, Imanbek комбинира бомбастичен поп с трап и хаус. То е рецепта за клубна слава с танцувалните елементи в него и басовите линии, които безскрупулно отвеждат слушателя на дансинга.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Човешкото съзнание остава едно от ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!