Рафаел Надал и Григор Димитров изиграха демонстративен тенис двубойнавръх националния празник на България в Атланта (САЩ), с който събраха около $1 млн. за благотворителни цели. Мачът в 13-хилядната зала Инфинит Енърджи Сентър в предградието Гуинет привлече над 10 000 зрители.
Постъпленията от продадените билети бяха добавени към набраните предишната вечер над $330 000 на прием, организиран от испанеца и българина. Общите приходи ще отидат в помощ на фондацията на Надал, както и на Националната тенис фондация на САЩ
На корта Рафа и Григор сътвориха истинско шоу за публиката, приключило с победа със 7:5, 6:3 за световния №2.
"Играта срещу Рафа ми носи само положителни емоции, дори и загубите", сподели след мача Димитров. Надал пък подчерта, че двамата са не само колеги, но и приятели с думите: "Тенисът е до време, приятелството е завинаги".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Трима души са открити мъртви в общежитие ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!