12.02.2010 17:38

ЦСКА победи убедително Слован Братислава

Видян 1030 пъти | Коментари 0

Отборът на ЦСКА победи с класическото 3:0 Слован Братислава в контролна среща, играна в турския курорт Белек, която е последна за тима в Турция.

Двубоят бе изгледан от старши-треньора на Литекс Ангел Червенков. Възпитаниците на Йоан Андоне показаха на водача в класирането на "А" група стабилна игра и откриха резултата още в 10-та минута. Иван Стоянов центрира от корнер, Руи Мигел върна с глава към Иван Иванов, който стреля от въздуха с пета, топката срещна напречната греда и влезе в мрежата. В 58-та минута "червените" удвоиха резултата. Спас Делев пое топката в центъра на терена, подаде към Трифонов отляво, той центрира по земя в наказателното поле, а Руи Мигел засече от близко разстояние за 2:0. Класическият резултат бе оформен от състезател на Слован, който притеснен от Дормушали Саидходжа, прати топката в собствената си мрежа. В 74-та минута двубоя бе прекъснат за няколко минути заради спречкване между играч на Слован и наставника на ЦСКА, но след като страстите се поуспокоиха мачът завърши без повече проблеми, информира БГНЕС.