Боксовата суперзвезда Александър Усик дойде в София за снимки. Украинецът прекъсна за кратко подготовката за реванша с Тайсън Фюри. Двамата ще се бият на 21 декември в Риад за три от световните титли в тежка категория.
Усик замина обратно за своя лагер тази сутрин, научи Спортната джунгла.
Боксьорът е снимал във филмовия център в „Бояна“, но засега не става ясно дали участието му е във филмова продукция, промо клип или реклама.
Усик вече има две участия във филми. Дебютът беше през 2016-а в продукцията Правилото на боя. Тази година той участва в снимките на The Smashing Machine, където играе редом с продуцента Дуейн Джонсън – Скалата. Очаква се филмът да се появи по екраните през следващата година. Там Усик играе ролята на легендарния ММА боец Игор Вовчанчин.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Съпругата на премиера Десислава Радева и ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch